UMĚLCI / JANA CHLÁDKOVÁ
Jana Chládková - klikni pro plnou velikost

Jana Chládková - klikni pro plnou velikost

Jana Chládková - klikni pro plnou velikost

Jana Chládková - klikni pro plnou velikost

Jana Chládková
zpěvačka, moderátorka, redaktorka

Spolupracovala s několikanásobným Zlatým slavíkem Daliborem Jandou, který si ji vybral jako pravidelného hosta do svého koncertního programu se skupinou Prototyp. Během této éry vyšlo CD Jana Tereza. V roce 1997, po natáčení cestopisného filmu Návraty, začala spolupracovat s Karlem Černochem a skupinou Pontiac, se kterou spolupracuje do dnešních dnů.

V roce 2000 vyšlo Janě u vydavatelství Popron Music první CD s názvem Country album, na kterém se podílela celá řada renomovaných autorů, mimo jiné Michal David a Pavel Krejča, dlouholetý kapelník Apollo Bandu Petra Spáleného.

Kromě pořadů zaměřených na moderní country a popovou hudbu, vystupovala v pořadu Šansongs s Richardem Pachmanem a Filipem Sychrou. Zároveň jsem zpívala v muzikálu Babička Richarda Pachmana a ve scénickém oratoriu Mistr Jan Hus, kde jsem zpívala roli královny Žofie.

Mimo hudební oblast v letech 1997 – 2006 pracovala jako redaktorka a moderátorka zpravodajství rádia Zlatá Praha, později Fajn rádia.

Od roku 2007 působí v Českém rozhlase Region jako moderátorka a dramaturgyně. Moderovala pořady Česko – země neznámá a Noční linka, kterou moderuje dosud.

Dále byla 11 let dramaturgyní pořadu Tandem Jana Rosáka, pořadů Hobby magazín a Svět zvířat. Od června 2019 je dramaturgyní pořadu Xaver a host.

Moderovala celou řadu společenských akcí, mimo jiné i Podnikatele roku společně s Alexandrem Hemalou nebo akce s hercem Pavlem Trávníčkem.

V roce 2010 Janě vyšlo u vydavatelství Česká muzika druhé album, které se jmenuje Život je jízda, které obsahuje i duet s Petrem Mukem.

V současné době pracuje se svým autorským týmem na třetím albu, které by mělo vyjít v roce 2021.

Nabídka:

- zpěv (half playback)
- vystoupení s kapelou Pontiac (moderní country)
- pořad plný humoru a písniček s Uršulou Klukovou (moderace, zpěv)
- pořad nejen o knížkách s Marií Formáčkovou (moderace, zpěv)
- moderování společenských akcíKONTAKT:
Rostislav Máca
TEL.: +420 604 892 103
rmproduction@seznam.cz
 
Web developed by ©2020 Ondřej Toul / WWW.ONDREJTOUL.COM