UMĚLCI / THE INFINITE SEAS
The Infinite Seas - klikni pro plnou velikost

The Infinite Seas - klikni pro plnou velikost

The Infinite Seas - klikni pro plnou velikost

THE INFINITE SEAS
Česká zpěvačka Yanna Fabian (Jana Fabiánová) žijící v Los Angeles je frontmankou americké kapely The Infinite Seas.

Yanna Fabian (Jana Fabiánová) - česká zpěvačka, herečka, textařka, tanečnice a modní návrhářka je dcerou zpěvačky a herečky Nadi Urbánkové. V dětství navštěvovala hodiny tance, hry na klavír, zpěv a soukromě studovala herectví. Dveře do českého showbusinessu jí otevřelo vítězství v soutěži Rozjezdy pro hvězdy. Úspěch jí přinesl nahrávací smlouvu s EMI Czech republic a následně natočila 3 sólová alba. V roce 2008 se objevila ve filmu F.A. Brabce "Bolero". Dále spolupracovala např. s Jazzappeal bandem, nahrávala na album Young female jazz vocalists v rámci koncertů Jazz na hradě. V roce 2009 vydala vánoční jazzové album Jazzy Christmass. Hrála také v divadlech Kalich, Semafor, Národním divadle či Divadle na Vinohradech. Od roku 2012 žije a vystupuje v USA - Los Angeles, kde získala Uměleckou Zelenou Kartu. Mimo jiné je hlasující členkou americké Grammy. Od roku 2016 je zpěvačkou The Infinite Seas.

Dino Bose je americký hudební producent původem ze severní Indie. Většinu života strávil v Los Angeles, kde se od svých 10 let věnoval studiu hry na kytaru. V USA se podílel např. na projektech DayDream Cathedral, Caterpillar, Kshatriya, nebo Profeeesor Vast. Jeho hudba se objevuje na kompilacích vydaných v USA, UK či Brazílii.

The Infinite Seas je elektronické hudební duo z Los Angeles.Členy jsou skladatel, kytarista a producent Dino Bose a zpěvačka, tanečnice a VJ Jana Fabiánová aka Yanna Fabian.

Nedávno vydané singly “Dark Lightningw” a“Dreamland” jsou nasazeny v celoplošných iwebových rádiích v USA, Británii, Brazílii, Německu,Francii, České republice i Austrálii.Singl také vyšel v několika remixech DJs z USA i EU.

Singl Dark Lightning je nominován v kategorii Alternativena prestižní hudební ceny Hollywood Music inMedia Awards 2017.

PROJEKT
The Infinite Seas je hudební sci-fi sága inspirována prastarýmiVédskými texty. Vypráví příběh o Varuneyi a její cestě zpět domůna vodní planetu, ležící hluboko v galaxii Andromeda.Projekt je inspirován širokým spektrem hudebních stylů včetněrocku, elektroniky, shoegaze, dream popu, dancei Indické tradiční hudby.Jejich zvuk je futuristický ale zároveň organický.

VYSTOUPENÍ A PŘÍBĚH
Představujeme inteligentní mimozemskou civilizaci, která bylastatisíce let tiše přítomna na planetě Zemi v hloubi oceánů.Nyní nadešel čas, abychom vás vzali na cestu do našeho světa.Jeviště i diváci jsou pomocí zvuku,světel a hudby přeneseni na jinou úrovneň vědomí.Ponořte se s námi do světa, intergalaktických cest, hlubin oceánů,krásných kostýmů a světelného designu. To vše za doprovoduvynikající živé hudby, pěveckých a tanečních výkonů.KONTAKT:
Rostislav Máca
TEL.: +420 604 892 103
rmproduction@seznam.cz
 
Web developed by ©2020 Ondřej Toul / WWW.ONDREJTOUL.COM