UMĚLCI / HONZA KŘÍŽEK
Honza Křížek - klikni pro plnou velikost

Honza Křížek - klikni pro plnou velikost

Honza Křížek - klikni pro plnou velikost

Honza Křížek - klikni pro plnou velikost

HONZA KŘÍŽEK
Honza Křížek - Zakladatel a bývalý frontman Walk Choc Ice, který později hrál a spolupracoval s Radimem Hladíkem a Blue Effect, Koller Bandem, Annou K., Meky Žbirkou nebo Ivanem Králem.
Behěm své kariéry také moderoval dvanáct let svůj pořad „Objednej si svůj song“ na rádiu Rockzone 105.9, nebo vlastní hudební pořad „Garráž Honzy Křížka“.
Honza se svou kapelou během koncertu představí průřez svojí bohatou hudební kariérou. Těšit se můžete na písničky z jeho tří sólových alb, dojde i na vybrané písně z repertoáru „Walk Choc Ice“, hit „Rejdit“ chybět samozřejmě nebude, stejně jako Slunečný hrob a Rosenka z repertoáru Blue Effect.
To vše v podání Honzovi nadupané kapely složené ze zkušených a ostřílených muzikantů!

Honza Křížek Akustik Band

V akustickém setu, který je zcela výjimečný svou intimnější atmosférou, dojde kromě výše zmiňovaných skladeb také na vybrané cover verze, jako např. Variace na renesanční téma od Vladimíra Mišíka, Dancing Barefoot od Patti Smith a Ivana Krále, nebo skladbu Bratříčku z repertoáru Karla Kryla, kterou Honza zazpíval v roce 2018 na zaplněném Václavském náměstí v Praze u příležitosti vzpomínkové akce Koncert 68.


KONTAKT:
Rostislav Máca
TEL.: +420 604 892 103
rmproduction@seznam.cz
 
Web developed by ©2020 Ondřej Toul / WWW.ONDREJTOUL.COM